Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів територіального відділення Малої академії науки України у 2016-2017 н.р.

Обласний підсумковий наказ "Про підсумки проведення ІІетапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році"

Про проведення І етапу Всеукраїнськогоконкурсу-захисту науково-дослідницькихробіт учнів-членів територіального відділенняМалої академії науки України у 2015-2016 н.р.

Обласний семінар «Формування мережі районних та міських наукових товариств як необхідна умова створення системи роботи з обдарованими дітьми в області».

Положення про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України
З А Я В К А на участь у І (ІI) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Зразок оформлення титульного аркуша учнівської наукової роботи МАН
ПАСПОРТ ЕКСПОНАТУ (РОЗРОБКИ)
АНКЕТА учасника І (ІІ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН(сусп.-гум.)
АНКЕТА учасника І (ІІ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН(прир.-матем.)
Кiлькiсть переглядiв: 677